kancelaria@mldkancelaria.pl
+48 602 662 005

  Jedna kancelaria – kompleksowe wsparcie

  To prawdziwa pasja i zamiłowanie do materii prawa doprowadziły do utworzenia kancelarii, która charakteryzuje się przede wszystkim indywidualnym podejściem do klienta i wnikliwym wsłuchiwaniu się w jego potrzeby.

  Jestem radcą prawnym wpisanym na listę radców prawnych przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych pod numerem PZ 3843. Od 2011 roku należę do Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu. Od połowy 2019 r. jestem również mediatorem sądowym wpisanym na listę mediatorów prowadzoną przez Prezesa Sądu Okręgowego w Poznaniu.

  Studia prawnicze ukończyłam na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Od drugiego roku studiów  stale poszerzałam i wykorzystywałam nabytą w czasie studiów wiedzę w kilku wiodących oraz renomowanych poznańskich kancelariach adwokackich i radcowskich. Po odbyciu aplikacji oraz pozytywnie zdanym egzaminie praktykowałam w jednej z najstarszych poznańskich kancelarii, a kolejno rozpoczęłam indywidualną praktykę zawodową.

  Kancelaria ma siedzibę zarówno w Poznaniu, jak i Kłecku, tym niemniej  świadczymy pomoc prawną na terenie całego kraju zarówno na rzecz przedsiębiorców jak i klientów indywidualnych, gdy zachodzi taka potrzeba. Kancelaria wyspecjalizowała się głównie w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych, w tym w szczególności z zakresu nieruchomości, wspólnot mieszkaniowych oraz sprawach osób fizycznych, w  tym w szczególności z zakresu prawa cywilnego i rodzinnego, a także sprawach administracyjnych i karnych.

  Pomagamy  również klientom indywidualnym z zagranicy. Posługujemy się biegle językiem angielskim i niemieckim, a także włoskim.

  Do praktyki Kancelarii należą sprawy związane z wszystkimi gałęziami prawa min.:

  • Kompleksowa obsługa prawna firm i spółek,
  • Pomoc prawna dla klientów indywidualnych,
  • Sporządzanie i weryfikacja umów,
  • Windykacja, odszkodowania,
  • Rozwody, alimenty, podział majątku, spadki,
  • Regulowanie kontaktów z dzieckiem, władza rodzicielska,
  • Reprezentowanie w sporach sądowych oraz udział w próbach polubownego rozwiązania konfliktów,
  • Zakładanie i rejestracja spółek,
  • sporządzanie wniosków o ogłoszenie upadłości konsumenckiej oraz wsparcie w trakcie trwania postępowania upadłościowego
  • Sprawy pracownicze,
  • Opinie i porady prawne,
  • Wsparcie w postępowaniach spadkowych,
  • Wdrażanie Rodo

  Wpisując się w ramy nowoczesnej kancelarii prawnej w naszych działaniach kierujemy się nie tylko etyką zawodu, ale również etyką biznesu, a jako nadrzędny cel stawiamy zapewnianie Klientom satysfakcji z wysokiego poziomu świadczonych usług, opartego na bieżącej analizie i interpretacji zmian zachodzących w prawie i biznesie. Rozumiejąc potrzeby biznesu dbamy o to, aby wsparcie prawne przychodziło zawsze „na czas”. W sprawach prawnych naszych Klientów chcemy być ich prawą ręką – dostępną non-stop. Biorąc pod uwagę powyższe każdy prawnik jest zawsze do dyspozycji, a sprawy prowadzone są w taki sposób,  aby jak najlepiej sprostać zadaniom stawianym nam przez naszych Klientów. Wysoka skuteczność prowadzonych działań jest wyrazem kompetencji, biegłości oraz zaangażowania całego zespołu. Co więcej różnorakie specjalizacje i zainteresowania naszego zespołu, a także współpraca z innymi podmiotami sprawiają, że mogę zaoferować Państwu obsługę prawną najwyższego szczebla.

  Jestem przekonana, że nasza Kancelaria spełni Państwa największe wymagania, dlatego serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy z naszą Kancelarią oraz liczymy, iż będziemy Państwu mogli nie tylko podać pomocną dłoń, ale również zostać w przyszłości Państwa wsparciem prawnym.